آیا تا حالا به این موضوع فکر کردید که کدام شرکت یا کدام برند در صنف شما از بقیه قوی تر و نام آشناتر هست و مشتریان بخاطر نام برند، آن شرکت یا آن محصول را انتخاب می کنند. یک مثال واضح در این خصوص برای خرید کالاهای دیجیتالی است. هنگامی‌که یک مصرف‌کننده می‌خواهد لب تاپی را خریداری کند، می‌تواند از بین مارک‌های اپل، لنوو، وایو، ایسر و … خرید کند، اما از آن‌جایی ارزش ویژه‌ی برند اپل بالاتر است، مصرف‌کننده ترجیح می‌دهد که این مارک را خریداری نماید. بنابراین می‌توان گفت ارزش ویژه‌ی برند به برندها کمک می‌کند تا فروش بالاتری یا پرسودتری به راحتی داشته باشند.

در سالهای اخیر که رقابت در همه اصناف و مشاغل زیاد شده، کسب اعتبار در ذهن مخاطبین اهمیت بسیاری پیدا کرده چرا که این نشان دهنده یک جایگاه ارزشی در ذهن مخاطب است و همین موضوع سبب کسب فروش و سود بالاتر خواهد شد. برای مثال یک آژانس مسافرتی را در نظر بگیرید که تبلیغات آن را در محیط آنلاین، بر روی بیلبوردها می بینید همچنین خبرها و تحلیل های این شرکت را در مجلات آنلاین و آفلاین مختلف می بینید. وقتی این آژانس مسافرتی با روش های مختلف بازاریابی و تبلیغات کند و شما بارها و بارها آن را ببینید ناخداگاه آن برند را برندی معتبر می دانید و زمانیکه قصد سفر کنید برای تهیه بلیط و هتل مطمئنا از گزینه هایی است که به آن رجوع می کنید. همین الان فکر ببنید کدام اپلیکیشن یا آژانس مسافرتی چنین اعتباری در ذهن شما دارد؟!

در همه اصناف چنین اتفاقی می تواند بیفتد، برای مثال یک شرکت ساختمانی پیمانکاری می تواند نام بزرگی بین رقبای خود کسب کند، یک بانک، یک شرکت بیمه می تواند جایگاه ارزشی ذهن مخاطبین داشته باشد. در همه اصناف و مشاغل چنین موضوعی وجود دارد و شرکت ها باید تلاش کنند ارزش برند خود را در ذهن مخاطبین افزایش دهند. برندهایی با ارزش ویژه‌ی بالا از لحاظ مالی و سودآوری همواره سهم بازار قابل‌توجه‌تری دارند.

ایزوکیا چگونه می تواند به شما در مسیر ایجاد ارزش برند کمک کند؟!

۱. ایزوکیا با کسب اعتبار بین المللی برای شما می تواند زیرساخت مناسبی برای برند شما ایجاد کند. برای مثال اگر شما یک صادرکننده باشید برای کسب اعتماد جهت جذب مخاطبین خارجی، با ارئه مدارک بین المللی و استاندارهای ایزو می توانید در همان مرحله ابتدایی رزومه قوی را در مرحله ابتدایی نشان دهید و خود را برای مرحله بعدی که شامل مذاکرات و … هسست آماده کنید. بنابراین ایزوکیا در جهت اخذ ایزو مخصوصا اخذ ایزو ۹۰۰۱، گواهینامه CE، اخذ ایزو ۱۴۰۰۱، اخذ استاندارد HSE و همچنین اخذ گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاری برای شرکت های پیمانکاری در سریعترین زمان اقدام می کند و برای شما کسب اعتبار و ارزش می کند.

۲. ایزوکیا خبر شما را در خبرگزاری های مختلف منتشر می کند. یکی از روش های کسب اعتبار این است که با جستجوی نام برند شما در گوگل، نام برند شما در رسانه های خبری مختلف باشد و در مورد شما صحبت شده باشد. مطمئنا اگر مشتری شما نام برند شما در گوگل جسستجو کند و با خبرهای مختلف روبرو شود جایگاه ارزشی بالاتری را در ذهن خود به شما اختصاص می دهد.

۳. ایزوکیا امکان درج تبلیغ شما را در مجله مرسدس بنز دارد. مرسدس بنز نامی است که جایگاه ذهنی و ارزش برند بسیار بالایی دارد و نام شما در سایت و مجله مرسدس بنز یکی از روش های اختصاصی برای افزایش اعتبار شماست. اگر مخاطب در اولین برخورد با برند شما، نام برند را در کنار مرسدس بنز ببیند از همان ابتدا جایگاه ویژه ای به شما اختصاص می دهد. اگر حتی مخاطب شما نام شما را در این مجله ندیده باشد و شما در مراحل مذاکره و فروش با مخاطبین محصول و خدمت خود هستید با اشاره به این موضوع و نمایش نام برند خود در مجله مرسدس بنز، اعتبار خود را به رخ مخاطب می کشانید و احتمال زیاد آن مخاطب تبدیل به مشتری شما می شود.

۴. ایزوکیا با روابط تجاری ای که دارد توانایی گسترده کردن نام شما در فضای آنلاین و دیجیتالی را دارد و در مدت کوتاهی می تواند ارزش تجاری شما را در فضای آنلاین افزایش دهد. همه کسب و کارها در حال حاضر در فضای آنلاین هستند و نحوه فعالیت برند شما و ایجاد تعامل با مخاطبین در این فضا می تواند در ایجاد ارزش برای برند شما موثر باشد. در حال حاضر برندهایی وارد بازار شده اند که شما هیچ تبلیغ یا خبری از آن ها را در محیط آفلاین مثل بیلبوردها، مجلات و حتی تلویزیون نمی بینید اما به یکباره متوجه می شوید که بازار را گرفته اند و مخاطبین تمایل شدیدی به خرید و همکاری با این شرکت یا برند دارند. این قدرت دیجیتال است که از سال ۹۶ در بازار ایران غوغایی به پا کرده است. فعالیت در فضای دیجیتال و بازاریابی دیجیتالی می تواند ارزش برند شما را بصورت جهشی ارتقا دهد. ایزوکیا با همکاران تجاری خود در این زمینه هم می تواند کمک کننده شما باشد.

تبلیغات شما در مجلات مرسدس بنز

جهت کسب اعتبار و ارتقا ارزش برند خود با ایزوکیا تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۰۲۴۲۹۰

۶۱۱۱۸۸۲ ۰۹۱۲