[fusion_builder_container background_color=”#fed03d” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_aspect_ratio=”16:9″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_style=”solid” padding_top=”50″ padding_bottom=”50″ hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” admin_toggled=”no” type=”legacy” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ last=”true” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_color=”” border_style=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=”” min_height=”” first=”true” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

اخذ ایزو در اصفهان

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#ffffff” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” border_style=”solid” padding_top=”3%” padding_bottom=”2%” admin_toggled=”no” type=”legacy” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”yes” center_content=”no” hover_type=”none” link=”” min_height=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” undefined=”” background_repeat=”no-repeat” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”0px” padding_right=”0px” padding_bottom=”0px” padding_left=”0px” margin_top=”50px” margin_bottom=”25px” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” last=”true” first=”true” border_sizes_top=”0″ border_sizes_bottom=”0″ border_sizes_left=”0″ border_sizes_right=”0″][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

آیا داشتن ایزو آنقدر مهم است که از آن بتوان بعنوان برگ برنده استفاده کرد؟ در پاسخ باید گفت بله. ایزوها الزامات جهانی هستند که برای اخذ گواهینامه ایزو  شرکت‌های موظف به رعایت چندین چند بند و قانون هستند. در ادامه مطلب شما را با خدمات شرکت ایزوکیا در زمینه اخذ ایزو در اصفهان آشنا می‌کنیم و از مزایای همکاری با ایزوکیا با شما صحبت خواهیم کرد.

مزایای اخذ ایزو

جالب است بدانید که سازمان جهانی ایزو، بالغ بر ۲۲۰۰۰ استاندارد جهانی را معرفی کرده که اکثر آنها در هر سازمان و شرکتی با هر نوع فعالیتی که شامل فناوری، مواد غذایی، کشاورزی و مراقبت‌های بهداشتی از آنها پیروی می‌کنند.

باید توجه داشت که رعایت ایزوهای جهانی (بین‌المللی) تمامیِ بخش‌های یک شرکت و سازمان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از پایه‌ای‌ترین مراحل اخذ ایزو، بستن قرارداد با یک شرکت معتبر در زمینه مشاوره ایزو است. استان اصفهان که پس از پایتخت، دومین استان از نظر تعداد شرکت‌ و کارخانجات تولیدی است، دارا بودن یک شرکت معتبر جهت اخذ ایزو و مشاوره‌های مورد نیاز از واجبات این استان است. شرکت ایزوکیا با بکارگیری تمامی پتانسیل استان بستری مناسب برای مشاغل مختلف جهت اخذ ایزو و بالابردن سطح راندمان آنها را به وجود آورده است.

همانطور که گفته شد، با اخذ چنین مدرکی، می‌توانید سطح اشتباهات تاکتیکی را در زمینه فعالیت خود کاهش دهید، از این‌رو کاهش هزینه‌ها به افزایش بهره‌وری شرکت شما کمک خواهد کرد. همچنین با دریافت گواهینامه ایزو، می‌توانید به بازارهای جدید و بین‌المللی راه‌یابید و رضایت مشتریان خود را جلب نمایید.

هزینه اخذ ایزو در اصفهان

هزینه مشاوره جهت اخذ ایزو در اصفهان به عوامل بی‌شماری بستگی دارد و از سوی دیگر اخذ گواهینامه و رعایت استانداردهای مورد نیاز آن، شامل هزینه‌های گوناگونی است که آوردن همه آنها در این مطلب جایز نیست. اما به جرات می‌توانیم بگوییم که ما در شرکت ایزوکیا در کمترین زمان و بهترین قیمت کارهای ایزوی شرکت شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به اخذ هرچه سریع آن می‌کوشیم.

اما عوامل تاثیرگذار بر هزینه مشاوره ایزو عبارتند از:

 • اندازه سازمان (گستره فعالیت آن)
 • نوع فعالیت
 • تعداد پرسنل
 • نوع ایزو و استاندارد درخواستی شرکت

مهمترین موارد در فرآیند اخذ ایزو کدام‌ها هستند

همانطور که می‌دانید مراحل اخذ ایزوی شرکتی با داشتن ده پرسنل بسیار متفاوت از یک شرکت چند صد کارمندی می‌باشد و همچنین نوع فعالیت هر شرکت به مدت زمان، هزینه و مراحل مختلف اخذ مدرک تاثیرگذار خواهند بود. اما در ایزوکیا که از بهترین شرکت‌های مشاوره و اخذ ایزو در اصفهان است مراحل زیر با جدیت تمام مورد بازبینی قرار خواهند گرفت و هرچه سریع‌تر جهت گرفتن گواهینامه شرکت شما اقدام می‌شود:

 • مقیاس پذیری سازمان
 • تعداد بخش‌هایی که باید مورد بررسی قرار گیرند
 • تعداد شیفت‌های کاری
 • تعداد کارکنان در هر شیفت
 • نیازمندی‌های قانونی
 • زیرساخت شرکت و توانایی فرآیند و میزان اتوماسیون
 • نوع درخواست (انواع ایزو و گواهینامه)

کار شرکت‌های ارائه دهنده ایزو با اخذ گواهینامه ایزو توسط شرکت به اتمام نمی‌رسد بلکه سازمان استاندارد ایران برای نظارت بیشتر و همچنین مطمئن شدن از رعایت هرچه بهتر نکات ایزوی اخذ شده، مرتبا بازرسانی را به شرکت خواهند فرستاد و در صورت مشاهده نقصی در عملکرد شرکت آن را با مدیران عامل درمیان خواهند گذاشت. از این رو شرکت‌های اخذ ایزو برای این مراحل نیز مشاورین و حتی متخصصینی را به شرکت خواهند فرستاد تا جلسات توجیهی و آموزشی را جهت بالابردن کیفیت سازمان تدارک ببینند. در ایزوکیا بعنوان نامدارتری شرکت اخذ ایزو در اصفهان مراحل انجام کار به این صورت است:

 • مرحله نخست: تجزیه و تحلیل بنیادین سیستم
 • ارزیابی سیستم (ممیزی)
 • صدور گواهینامه ایزو
 • مراقبتی اول
 • مراقبتی دوم
 • ممیزی مجدد

پرکاربردترین ایزو‌های جهانی کدام‌ها هستند؟

به طور خلاصه می‌توان بگوییم اجرای هر قانون جهانی که مانند یک ناظر بر تمامیِ ابعاد مختلف شرکت و یا سازمان تاثیر مثبت خواهد گذاشت و مصرف کننده را از کیفیت تولیدات آن شرکت مطمئن می‌سازد، ایزو نام دارد. در این میان، ایزوهای متداول‌تری هستند که از پرکاربردترین‌ها به حساب می‌آیند که در ادامه به شرح چندی از آنها خواهیم پرداخت:

ایزو ۹۰۰۱

این ایزو به دنبال ایجاد یک سیستم یکپارچه جهت مدیریت همه جانبه کیفیت در سراسر شرکت است. منظور از مدیریت یعنی برنامه‌ریزی، کنترل، هدایت و نظارت اجرایی و در ایزو ۹۰۰۱ این اقدام‌ها با رویکرد کیفی انجام می‌پذیرد.

هدف از ایجاد چنین ایزویی آن است که شرکت متعهد شود محصولی تولید کند که ثبات کیفیت داشته باشد. یعنی اگر محصول درجه یک تولید می‌شود هرگز به درجه دو تنزل پیدا نکند. ایزوکیا یکی از معدود شرکت‌هایی است که توسط آن می‌توانید به اخذ این ایزو در اصفهان اقدام کنید.

آخرین به‌روز رسانی در متن این ایزو در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاده است که ملزم به رعایت تمامیِ نکات آن جهت اخذ ایزو هستیم.

ایزو ۱۰۰۰۲

در کل می‌توان گفت هدف از وجود ایزو ۱۰۰۰۲ که از خانواده ایزو ۹۰۰۰ است تسریع گویی به شکایات، کمک به افزایش اثربخشی سیستم کیفیت، افزایش اعتبار شرکت، تشویق کارکنان برای بهبود روابط با ارباب رجوع و رسیدگی، ردیابی، دریافت و پاسخگویی به شکایات و رفع آنها.

استاندارد HALAL

اگر شرکت شما در زمینه تولید مواد غذایی فعالیت می‌کند، مادامی که مهر تاییدیه سازمان استاندارد جهانی منوط بر حلال بودن تولیدات شما باشند، به این معنی خواهد بود که تقریبا به یک ربع از جمعیت دنیا می‌توانید سرویس‌دهی کنید. به کلام دیگر مسلمانان نیز به مشتریان بالقوه شما اضافه خواهند شد.

ایزوکیا بهترین شرکت برای اخذ ایزو در اصفهان

همانطور که از خواندن این مقاله متوجه شدید، با اخذ هر ایزو پله‌ای به سوی طرقی هرچه بیشتر شرکت شما برداشته می‌شود پس در برای داشتن چنین پیشرفتی همین حالا دست به کار شوید و از مشاورین ما جهت شناخت مراحل و مدارک مورد نیاز استفاده کنید.

باید گفت که تعداد استانداردها و ایزوهایی که در این شرکت به سازمان‌ها ارائه می‌شوند بسیار وسیع و گسترده است و از جهت این شرکت را به یکی از قدرتمندترین‌های این حوزه بدل کرده است. اما از مهمترین ایزوهایی که صدور آنها در ایزوکیا صورت می‌پذیرد می‌توان به چند نمونه زیر اشاره کرد.

ایزو ۱۴۰۰۱ (استاندارد ایزو زیست محیطی)    ایزو ۴۵۰۰۱ ( ایزو ایمنی و سلامت)

ایزو ۱۰۰۰۶ (ایزو مدیریت کیفی پروژه)                  ایزو ۱۰۶۶۸ (ارزش گذاری برند)

ایزو ۲۲۰۰۰ (ویژه مواد غذایی)                            ایزو ۱۰۰۰۴ (ایزو رضایت مشتری)

ایزو ۱۰۰۰۲ (ایزو مشتری مداری)                         ایزو ۲۱۰۰۱ (استاندارد مراکز آموزشی)

ایزو ۵۰۰۰۱ (مدیریت انرژی)                     ایزو ۱۷۰۲۵ (ایزو آزمایشگاه صنعتی)

ایزو ۲۷۰۰۱ (ایزو امنیت اطلاعات)              ایزو ۲۱۵۰۰ (ایزو مدیریت پروژه)

ایزو ۱۸۰۰۱ (OHSAS استاندارد ایمنی حرفه)   CE ( نشان صادراتی محصول)

۲۲۰۰۰ (سیستم ایمنی مواد غذایی)                TS 16949 (استاندارد ایزو خودروسازی)

نام نیک ایزوکیا در امور اخذ ایزو در اصفهان به دلیل ارائه سرویس‌های بسیار عالی این شرکت در طول سالیان سال است که جاودانه شده است، از خصوصیات مدیران، کارمندان و پرسنل در اختیار این شرکت می‌توان به صادق بودن، اخلاق‌مداری و همچنین داشتن دانش تخصصی و کافی در این زمینه را مثال زد.

جهت اخذ ایزو در اصفهان ، با ایزوکیا تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۰۲۴۲۹۰

۰۹۱۲۶۱۱۱۸۸۲

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”yes” center_content=”no” hover_type=”none” link=”” min_height=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” undefined=”” background_repeat=”no-repeat” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”0px” padding_right=”0px” padding_bottom=”0px” padding_left=”0px” margin_top=”50px” margin_bottom=”25px” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” last=”true” first=”true” border_sizes_top=”0″ border_sizes_bottom=”0″ border_sizes_left=”0″ border_sizes_right=”0″][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

فرم درخواست مشاوره رایگان در اصفهان

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” flex_grow=”0″ top_margin=”” bottom_margin=”10″ width=”206″ alignment=”center” border_size=”” sep_color=”#fed03d” icon=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”][fusion_code]W2dyYXZpdHlmb3JtIGlkPSI5IiB0aXRsZT0iZmFsc2UiIGRlc2NyaXB0aW9uPSJmYWxzZSIgYWpheD0idHJ1ZSJd[/fusion_code][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” flex_grow=”0″ top_margin=”” bottom_margin=”60″ width=”” alignment=”center” border_size=”” sep_color=”” icon=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]