[fusion_builder_container background_color=”#fed03d” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_aspect_ratio=”16:9″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_style=”solid” padding_top=”50″ padding_bottom=”50″ hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” admin_toggled=”no” type=”legacy” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ last=”true” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_color=”” border_style=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=”” min_height=”” first=”true” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

اخذ ایزو در مشهد

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#ffffff” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” border_style=”solid” padding_top=”3%” padding_bottom=”2%” admin_toggled=”no” type=”legacy” border_sizes_top=”0px” border_sizes_bottom=”0px” border_sizes_left=”0px” border_sizes_right=”0px”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”yes” center_content=”no” hover_type=”none” link=”” min_height=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” undefined=”” background_repeat=”no-repeat” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”0px” padding_right=”0px” padding_bottom=”0px” padding_left=”0px” margin_top=”50px” margin_bottom=”25px” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” last=”true” first=”true” border_sizes_top=”0″ border_sizes_bottom=”0″ border_sizes_left=”0″ border_sizes_right=”0″][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

اخذ ایزو در مشهد : داشتن گواهینامه ایزو، بدون شک یکی از مهمترین عوامل و در واقع اسنادی که نشان دهنده  کیفیت خدمات و کالا‌های تولیدی برای هر کسب و کاری در زمینه‌های مختلف به شمار می‌رود. این امر به خصوص برای تولید کالا و البته ارائه خدمات در هر شهری اهمیت دارد. به همین خاطر در مطلب پیش رو قصد داریم راجع مفهوم ایزو، مراحل اخذ ایزو در مشهد، مزایای دریافت این گواهینامه و مواردی از این دست صحبت کنیم.

خلاصه‌ای از ایزو

پیش از آنکه به سراغ مراحل و نحوه اخذ ایزو در مشهد برویم، بهتر است کمی درباره این مفهوم صحبت شود. ایزو در اصل یک گواهینامه صرف نیست، در واقع ISO  به یک سازمان بین المللی اشاره دارد که همانند دیگر سازمان‌های بین‌المللی در هر کشور نمایندگی داشته و هدف اصلی آن تسهیل در تولید و در کنار آن توسعه روز افزون تولیدات و خدمات  است که همه این موارد در سایه حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده انجام می‌گیرد.

برای روشن‌تر مفهوم ایزو باید گفت که این کلمه مخفف عبارت International Organization for Standardization به معنی سازمان بین‌المللی استاندارد‌سازی است. این سازمان اعضایی دارد و ایران نیز از شرکت‌های فعال در این سازمان به شمار می‌رود. با توجه به این نکات مجموعه‌های و سازمان‌های مختلف در ایران نیز می‌توانند گواهینامه ایزو دریافت کنند.

اهمیت اخذ ایزو در مشهد

دریافت انواع گواهینامه‌های ایزو دارای اهمیت بسیار زیادی است. دلیل این اهمیت را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد.

نشان دهنده تعهد یک مجموعه

فرقی ندارد که در کدام شهر یا در کدام حیطه مشغول به فعالیت هستید، تولیدات شما با علامت ایزو اعتباری ویژه خواهد شد.  در اصل هر شرکتی یا مجموعه تولیدی از چاپ کتاب گرفته تا تولید مواد غذایی از این علائم که مدل‌ها و انواع مختلفی نیز دارد، بر روی محصولات خود درج نماید، نشان می‌دهد که در کنار تعهد به مصرف کننده و دارای محصولات با کیفیتی قابل قبول نیز هست.

کاهش هزینه‌های تولید و جلوگیری از دوباره کاری

از آنجایی که فعالیت در هر زمینه چه ارائه خدمات باشد یا تولید کالا، مستلزم صرف هزینه است، یکی از راه‌های کاهش این هزینه برای سود بیشتر، اخذ ایزو در مشهد یا هر شهر دیگری است. شما طبق تعاریف ارائه شده در این گواهینامه‌ها دست به تولید و ارائه خدمات می‌زنید و برای همین نیازی به دوباره کاری و صرف هزینه بیشتر نیست.

نشان‌دهنده اهتمام یک مجموعه به موضوعات مختلف

همچنین این استانداردها مرتبط با موضوعات متنوعی بوده و دریافت هر یک نشان از اهتمام ویژه یک مجموعه در راستای آن موضوع است . به صور مثال ایزو ۹۰۰۱ که بسیاری از ما در تبلیغات محصولات مختلف نام آن را شنیده‌ایم مربوط به مدیریت کیفیت و یا ایزو ۱۴۰۰۱ تعهدات یک مجموعه را در زمینه حفظ محیط زیست نشان می‌دهد.

متمایز شدن از رقبا

اخذ ایزو در مشهد یا هر شهر دیگری یکی از راه‌های مهم برای آن است که نشان دهید از رقبای خود در زمینه فعالیت و کسب و کار یک گام جلوتر هستید، بدون شک،  مشتری یا مصرف کننده نیز این تمایز  را درک خواهد کرد.

جلب اعتماد مشتری و درآمدزایی بیشتر

با این تفاسیر اهمیت اخذ ایزو کاملاً مشخص است و شما با این نشان‌ها یک گام بلند در جهت جلب اعتماد مشتری خواهید برداشت. در نهایت هم این امر منجر به جذب مشتریان جدیدتر و سودآوری بیشتری برای مجموعه شما خواهد شد.

مراحل اخذ ایزو در مشهد

فرقی ندارد در کدام شهر مشغول به فعالیت و تولید هستید، می‌توان برای اخذ ایزو بعد از یافتن یک مجموعه معتبر در این زمینه از هر جایی اقدام کرد. این کار مستلزم طی کردن فرآیند و مراحل زیر است تا شما موفق به دریافت نشان ایزو شوید.

اخذ ایزو در مشهد را در مراحل زیر می‌توان خلاصه نمود:

  • گام اول تکمیل پرسشنامه: برای دریافت گواهینامه ایزو از هر نوع با توجه به زمینه فعالیت شما پرسشنامه‌هایی ارائه می‌شود که باید پر شده و ارائه شود. این پرسشنامه‌ها اغلب برای سنجش وضعیت یک مجموعه و سازمان و در نهایت برآورد هزینه مشاوره است.
  • گام دوم اعلام قیمت و عقد قرارداد: در مرحله بعد هزینه مشاوره مشخص شده، به شما اعلام می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید برای عقد قرارداد اقدام نمایید.
  • گام سوم: برگزاری جلسات مشاوره: این جلسه برای اخذ ایزو در مشهد دارای اهمیت زیادی است زیرا مشاور با مدیران آشنا شده و اهمیت دریافت ایزو مشخص خواهد شد.
  • گام چهارم؛ آغاز استانداردسازی: مجموعه انتخابی شما برای مشاور ایزو، در این مرحله الزامات و مستندات لازم برای اخذ ایزو را مشخص خواهد شد و به تدوین راهکار برای رسیدن به استانداردهای منظر می‌پردازد تا موفق به دریافت ایزو شوید.
  • گام پنجم؛ آموزش: در این مرجع کلیه استانداردها، مفاهیم مربوط و … به پرسنل موثر  یک سازمان یا مجموعه و واحدهای مربوطه آموزش داده خواهد شد تا به شکل درست پیاده سازی شود.
  • گام ششم: مربوط به انتخاب مرجعی است که صدور گواهینامه ایزو را برعهده دارد و عقد قرارداد با این مرجع
  • گام آخر: تعیین روز ممیزی و انجام آن که در صورت برخورداری از شرایط لازم موفق به اخذ ایزو در شهر از جمله مشهد خواهید شد.

مدت زمان لازم برای اخذ ایزو در مشهد

اخذ ایزو در شهر مشهد برای هر سازمان یا مجموعه، مستلزم طی کردن مراحل مختلفی است که چه از سمت  شرکت مشاور ایزو و چه از سمت خود شما باید انجام شود و به آنها اشاره شد، تا در نهایت گواهینامه مورد نظر برای شما صادر شود. بسته به اندازه کسب و کار  و پیچیدگی‌های تجارت شما، همچنین نوع ایزو مورد نیاز، دریافت این نوع گواهینامه‌های استانداردسازی بین ۶ تا ۱۲ ماه زمان نیاز دارد.

همچنین نکته مهم دیگری که در این رابطه باید به آن اشاره کرد این است که گواهینامه‌های ایزو معمولاً تا ۳ سال اعتبار دارند و علاوه بر این پس از بازرسی‌های هر ساله نیاز ره تمدید دارند تا بتوان از آن برای تولیدات و خدمات استفاده کرد.

اخذ ایزو در مشهد با خدمات آنلاین ایزوکیا

مجموعه ایزوکیا  با هدف ارتقاء دانش مدیریت، به‌ویژه در زمینه مدیریت کیفیت و پیاده‌سازی انواع ایزو در خدمت شما عزیزان است. برای دریافت انواع گواهینامه ایزو که در سایت مجموعه درج شده است و همچنین دریافت فوری ایزو می‌توانید روی کمک ایزوکیا حساب کنید.

ایزوکیا در مدت زمان فعالیت خود توانسته است به بیش از ۱۵۰ مشتری در زمینه خدمات آنلاین صدور و دریافت گواهینامه ایزو  کمک کند. نظرات مثبت مشتریان درباره خدمات این مجموعه نیز، نشان دهنده تجربه و تبحر کافی ایزوکیا در این زمینه است.

فعالیت در زمینه ارائه خدمات یا هر کالایی نه تنها در حیطه ملی بلکه در زمینه صادرات و حوزه بین‌المللی بهتر است با دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی استاندارد سازی همراه باشد تا توان جذب مشتری و اثبات کیفیت بیشتر شود. اخذ ایزو در مشهد، تهران، اصفهان، شیراز یا هر کلانشهری به لطف اینترنت و مجموعه‌های آنلاین فعال در این زمینه راحت‌تر از گذشته شده است. پس بهتر است تصمیم خود را برای این امر جدی‌تر کرده و همین امروز اقدامات لازم را انجام دهید.

جهت اخذ ایزو در مشهد ، با ایزوکیا تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۰۲۴۲۹۰

۰۹۱۲۶۱۱۱۸۸۲

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”yes” center_content=”no” hover_type=”none” link=”” min_height=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” undefined=”” background_repeat=”no-repeat” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”0px” padding_right=”0px” padding_bottom=”0px” padding_left=”0px” margin_top=”50px” margin_bottom=”25px” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” last=”true” first=”true” border_sizes_top=”0″ border_sizes_bottom=”0″ border_sizes_left=”0″ border_sizes_right=”0″][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

فرم درخواست مشاوره رایگان در مشهد

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” flex_grow=”0″ top_margin=”” bottom_margin=”10″ width=”260″ alignment=”center” border_size=”” sep_color=”#fed03d” icon=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”]

[fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” flex_grow=”0″ top_margin=”” bottom_margin=”30″ width=”” alignment=”center” border_size=”” sep_color=”” icon=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” /][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_6″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_data-sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”no” border_position=”all”][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]