ایزو برای مشاورین املاک شاهراه موفقیت است

ISO is the road to success for real estate consultants


ایزو برای مشاورین املاک شاهراه موفقیت است و گروه کسب و کار می گوید: مشاورین املاک کوثر از سال ۹۳ به صورت حرفه‌ای کار خود را در چهاردانگه آغاز کرد اما در صنعت ساختمان بیش از یک دهه مشغول فعالیت است.
مهندس بهرام گودرزی در گفت و گو با «بهارنیوز» افزود: املاک کوثر در راستای خدمت رسانی به شهروندان در نظر داشت تا با تغییر شرایط خود برای یک کار حرفه ای و مطلوب اقدام به اموزش های ویژه در حوزه املاک کرد. مدیراملاک «کوثر» در ادامه افزود: ما در کنار کار املاک در بحث ساخت و ساز به صورت حرفه ای نیز فعالیت می کنیم.

این کارشناس املاک سپس همچنین تاکید کرد: ایزو برای مشاورین املاک شاهراه موفقیت است و ما برای رتقای شغلی به مرکز مشاوره ایزوکای و آکادمی کاشانی کیا مراجعه و از آموزش های این دو مرکز در این زمینه بهره مند شدیم. به همه کسانی که به دنبال تحول در زمینه شغل خود به خصوص آژانس های املاک توصیه می کنم که از این آموزش‌ها استفاده کنند.
گفتنی است، املاک «کوثر» با راهنمایی های امیرهمایون کاشانیکیا (مرکزفنی و حرفه ای تعادل) و موسسه ایزوکیا با اموزش و پیاده سازی تخصصی آژانس های املاک موفق به کسب ISO9001 و ارتقا شغلی در زمینه مشاوره املاک نائل آید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های www.isokia.com و www.kashanikia.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *