ایزو راه را برای فعالان اقتصادی هموار تر می کند

ISO paves the way for economic actors and promotes the growth of their business. Having ISO adds credibility to your company and business.


ایزو، راه را برای فعالان اقتصادی هموار تر می کند، رییس هیات مدیره شرکت«ایازاکسیر سپندان» می گوید: گمرک و نوسان ارز مهمترین مشکل ما برای واردات کالای با کیفیت است که تولید داخل در حال حاضر شرایط تولید با کیفیت در بخش کابل و دستگاه های تولید کننده کابل را ندارد.

شهریارکاتبی، در گفت گو با «اکوناپرس» گفت: ما درسال ۹۸ با ۱۰نیرو شرکت را تاسیس کردیم و اکنون در سال جدید تصمیم به دریافت چند ایزو برای افزایش اعتبار و کیفیت کار خود گرفته ایم.

وی در ادامه افزود: کابل های تولید داخل کیفیت قابل توجهی ندارند، از این جهت ما به دلیل شناسایی ضعف در این بخش تصمیم به واردات گرفتیم تا صنعت کشور دچار اختلال نشود.

کاتبی همچنین اظهار داشت: شرکت «ایازاکسیر سپندان» از طریق سایت با مرکز مشاوره «ایزوکیا» آشنا شد و اکنون در حال استفاده از راهنمایی های این مرکز و مشاور ارشد آن یعنی امیرهمایون کاشانی کیا برای دریافت ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۴۵۰۰۰ هستیم.ایزو می تواند راه را برای همه کسانی که در اقتصاد فعالیت می کنند هموار تر کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.isokia.com مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *