Izukia is a way to reach the peak of exports.

Izukia is a way to reach the peak of exports. Izokia Center with a lot of experience in issuing international ISOs from reputable companies will help you progress


«برند «مزاج» به صورت اختصاصی در حوزه اگروفود یا محصولات ارگانیک فعالیت می کند و درصدد است با این برند محصولات خود را به اروپا نیز صادر کند.»

مدیرعامل شرکت «طبع گسترارمیا» و صاحب امتیاز برند «مزاج» در گفت و گو با «اکوناپرس» افزود: ما در حوزه محصولات ارگانیک در سه بخش عسل، زعفران و چاشنی های خوراکی فعالیت می کنیم و پیش از ثبت برند «مزاج» به دو کشور چین و عراق محصولات خود را صادر می کردیم که اکنون با این برند به دنبال توسعه کار خود در این حوزه هستیم.

امیر ساریخانی مقدم در ادامه گفت: شرکت ما در سال ۹۷ تاسیس و برند نیز در سال ۹۹ ثبت شد و با افتخار می گوییم که قرار است مردم را به استفاده از محصولات ارگانیک تشویق و آن را توسعه دهیم.

وی افزود: برند و شرکت ما پس از آشنایی با مجموعه «ایزوکیا» با راهنمایی های مشاور ارشد این مجموعه یعنی امیرهمایون کاشانی کیا موفق به اخذ ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۲۲۰۰۰ شد و اکنون با داشتن این دو ایزو ونشان حلال که پیش از این دریافت کرده بودیم، قرار است با قله های موفقیت و صادارت به اقصی نقاط جهان دست یابیم.

گفتنی است، برند «مزاج» و شرکت «طبع گسترارمیا» در آینده ای نزدیک با راهنمایی های مرکز مشاوره «ایزوکیا» و امیرهمایون کاشانی کیا درصدد اخذ GMTو HSEMS است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از آموزش ها و مشاوره های «ایزوکیا» و امیرهمایون کاشانی کیا به سایت www.isokia.com مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *