ایزوکیا معتبر و جهانی و استوار بر سه وعده اساسی می باشد

Izukia is authentic, universal, and based on three basic promises


ایزوکیا معتبر و جهانی و استوار بر سه وعده اساسی : به گزارش شروع آنلاین، امروزه اسامی زیادی را درمورد انواع بازارهای مالی می شنویم. این بازارهای مدرن، پتانسیل زیادی برای کسب درآمد دارند. مثلا حجم مالی زیادی در هر روز در بازار بورس آمریکا معامله می شود. این حجم گاهی حدودا ۱۰۰ میلیون دلار است. این رقم بر اقتصاد کشورهای مختلف تاثیر زیادی دارد..در این شرایط شرکت ایرانی «STP Trading»که در ترکیه مستقر است توانسته، راه خود را در این فضای پررقابت به خوبی و اصولی با کمک «isokia»باز کند. ایزوکیا معتبر و جهانی و استوار بر سه وعده اساسی می باشد که در ایران فخالیت می کند.
مدیربخش فارسی شرکت «STP Trading» در خصوص نحوه آشنایی با مرکز مشاوره «ایزوکیا» می گوید: ما از طریق یکی از دوستانمان که در ایران شرکت ساختمانی با گرید یک دارد و با راهنمایی های این مرکز موفق به اخذ ایزو شده بود، با این مرکز آشنا شده و موفق به اخذ ایزو ۱۰۰۰۴ ،ایزو ۱۳۵۶۹ ، ایزو ۲۷۰۰۱ ، ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۹۰۰۱ شدیم.
مدیر مجموعه در گفت و گو با«شروع آنلاین» در خصوص محور فعالیت این شرکت، گفت: ما  «STP Trading» را در سال ۲۰۱۹ در زمینه فعالیت های بازار های مالی در وسعت جهانی یعنی farex تاسیس کردیم. دفتر اصلی این شرکت در ترکیه است.
وی در ادامه افزود: ما کارگزاری بورس هستیم و از سراسر دنیا مشتری داریم و از آنجایی که بانک و سرور ما در انگلیس قرار دارد در نتیجه برای جابجایی های مالی در ایران که از طریق صرافی انجام می شود، تحریم ها اختلالی در کار ما ایجاد نمی کند.
گفتنی است،«STP Trading» یکی از هزاران شرکت معتبری است که بعد از آشنایی با مرکز مشاوره «ایزوکیا» و برخوداری از آموزش ها و راهنمایی های مشاور ارشد این مرکز یعنی ایزوکیا توانسته است موفق به کسب ایزوهای معتبرموجود در دنیا شود. ایزوکیا معتبر و جهانی و استوار بر سه وعده اساسی است که در کشور ما با سابقه فعالیت بالا توانسه جایگاه خود را حفط نماید.
«ایزو کیا»،با سابقه ای درخشان در جهت ارائه خدمات آنلاین اخذ ایزو و انواع گواهینامه های بین المللی برای کلیه شرکت ها و سازمان ها فعالیت می کند. «ایزوکیا» نماینده رسمی مراکز صادرکننده گواهینامه های بین المللی (CB) است که همراه با پیاده سازی و ممیزی قادر به دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها است. گواهینامه های اخذ شده توسط «ایزو کیا»دارای بالاترین اعتبار بوده که همگی قابل استعلام می باشند.
ایزوکیا معتبر و جهانی و استوار بر سه وعده اساسی می باشد: اخذ ایزوی ارزان ،سرعت در صدور و ایزوی صادرشده با کمک پکیج های آموزشی بر خط ایزوکیا در دو مرکز اعتباردهی Certification Body و Accreditation Body وهمچنین smartnexus به عنوان مرجع صدور گواهی نامه های معتبر با مدیران ایزوکیا  که در انگلستان ثبت و توسط سفارت این کشور در این یعنی دولت انگلیس تایید می شود، رجیستر می شود و قابل استعلام است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به www.isokia.com وsmartnexusltd.co.uk مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *