Obtain valid ISOs for the growth of your plots

رشد شرکت های فناوری اطلاعات با دریافت ایزو استاندارد از ایزوکیا


دریافت ایزو استاندارد برای فعالیت بهتر شرکت امری است، که بسیاری از شرکت‌ها را دیر یا زود مجبور به اقدام برای اخذ ایزو آن می‌کند. گواهی‌های ایزو در واقع دستورالعمل‌هایی هستند، که با ارائه آموزش صحیح در هر بخش، به افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها منجر می‌شوند. اهمیت ایزو در رابطه با شرکت‌های فناوری اطلاعات دو چندان می‌شود، زیرا خدمات این شرکت‌ها نیاز دارند که به صورت صحیح ارائه شوند. در ادامه این مقاله به بررسی تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی و معرفی انواع ایزو مناسب برای آن‌ها خواهیم پرداخت.

 تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های فناوری اطلاعات

بررسی مزایای دریافت ایزو برای شرکت‌های فناوری اطلاعات

در رابطه با مزایا و تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی می‌توان اصلی‌ترین مزیت را، رقابت عنوان کرد. در دنیایی که شرکت‌های بسیاری وجود دارند، و رقابت بسیاری جدی است، دریافت ایزو می‌تواند شما را در این زمینه موفق‌تر کند. با اخذ ایزو قطعا از رقبایتان جلو خواهید افتاد، و می‌توان داشتن ایزو را یک مزیت برای شرکت عنوان کرد. گواهی ایزو نشان از فعالیت صحیح و ارائه خدمات با بهترین کیفیت ممکن را دارد، و باعث خواهد شد اعتماد مشتریان بیشتر جلب شود.

البته صرف دریافت گواهینامه ایزو، تضمین کننده تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی نیست، و آموزش‌ها و نکات مورد نظر باید به خوبی اجرا شوند. به عنوان مثال در بحث ایمنی محیط کار، تنها دریافت ایزو استاندارد نمی‌تواند باعث جلوگیری از حوادث شود، و باید برای این امر نسبت به ایمن کردن محیط کار اقدام کرد.

یکی دیگر از مزایای دریافت گواهی ایزو، امکان ورود به بازار جهانی است. بسیاری از شرکت‌ها برای رشد بهتر، و افزایش فروش، نسبت به ورود به بازارهای جهانی اقدام می‌کنند، که البته لازمه این امر داشتن گواهی‌های مختلف است. در واقع می‌توان گفت که هدف از دریافت ایزو، استاندارد سازی خدمات و محصولات مطابق با اصول جهانی است.

اهمیت اخذ ایزو برای شرکت های فناوری اطلاعات برای رقابت بهتر

در رابطه با شرکت‌های آی‌تی و تولید نرم افزار به دلیل اینکه رقیبان بسیار زیادی دارند، با اخذ ایزو می‌توانند نسبت به برند سازی اقدام کنند. به عنوان مثال زمانی که روی محصولات شما نشان استاندارهای مربوطه درج شده باشد، اعتماد مشتری جلب خواهد شد، و به این موضوع که محصولات دارای کیفیت خوبی هستند پی خواهند برد. تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی آنقدر زیاد است که عنوان تمامی آن‌ها در این مطلب امکان پذیر نیست، و قصد داریم شما را با اصلی‌ترین آن‌ها آشنا کنیم.

تاثیرات ایزو بر رشد شرکت ها

یکی از اصلی‌ترین موارد تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی و تولید نرم افزار، کاهش هزینه‌ها است. بسیاری از این شرکت‌ها در دفاتر اداری در حال فعالیت هستند، و با استاندارد سازی محیط، می‌توان نسبت به کاهش هزینه‌های مجموعه اقدام کرد. علاوه بر این با دریافت استانداردهای مربوط به رضایت مشتری، و یادگیری نکات و آموزش‌های لازم، از مشتری مدار بودن کارکنان خود اطمینان حاصل خواهید کرد. شرکت‌های آی‌تی از جمله شرکت‌هایی هستند که در بسیاری از مواقع با مشتریان به صورت مستقیم در ارتباط هستند.

یکی از مهم‌ترین عوامل رشد شرکت، برخورد صحیح با مشتریان، و رسیدگی به مشکلات و سوالات آن‌ها است. گواهی ایزو ۱۰۰۰۴ و ایزو ۱۰۰۰۲ تضمین خواهند کرد که برخورد با مشتری خوب خواهد بود، و آموزش‌های مربوطه در این زمینه به کارکنان شما داده خواهد شد.

انواع ایزو استاندارد مناسب شرکت‌های آی‌تی

برای درک میزان تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی بهتر است با انواع گواهی ایزو که برای این شرکت‌ها مناسب هستند آشنا شوید. در هر شرکت بخش‌های مختلفی وجود دارد که با دریافت ایزو برای آن، می‌توان از نحوه صحیح بودن فعالیت آن بخش اطمینان حاصل کرد، و میزان بهره‌وری شرکت را بالا برد.

ایزو مناسب برای بخش ارتباط با مشتریان

علاوه بر گواهی‌های ایزو ۱۰۰۰۴ و ایزو ۱۰۰۰۲ که تاثیر مستقیمی در رشد شرکت دارند، یکی دیگر از گواهی‌های مناسب این بخش ایزو ۱۰۰۱۵ است. این گواهی به یکپارچه کردن آموزش‌های مناسب برای افراد می‌پردازد، و از صحیح بودن مطالب آموزشی برای افراد تازه وارد به شرکت اطمینان حاصل می‌کند.

بسیاری از شرکت‌های آی‌تی هر ساله به دلیل اینکه برخورد خوبی با مشتریان ندارند، و نمی‌توانند رضایت آن‌ها را جلب کنند، مشتریان زیادی را از دست می‌دهند. با دریافت این گواهی‌ها می‌توان مهم‌ترین بخش شرکت، یعنی بخش ارتباط با مشتریان را به شکلی اصولی هدایت کرد.

ایزو مناسب در رابطه با شرایط محیط کار

یکی دیگر از عواملی که در رابطه با بررسی تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی باید مد نظر گرفته شود، استاندارد سازی شرایط محیطی است. همانطور که گفته شد، در بحث کاهش مصرف انرژی برای کاهش هزینه‌ها، می‌توان گواهی‌های مختلفی دریافت کرد.

با دریافت ایزو ۵۰۰۰۱ می‌توانید محیط کار خود را استاندارد کنید، و از هدر رفتن انرژی و در نتیجه صرف بخشی از سرمایه خود در این بخش، جلوگیری خواهید کرد. علاوه بر بحث انرژی، گواهی‌های مختلف دیگری برای استاندارد کردن محیط کار وجود دارند، که از آن‌ها می‌توان به گواهی ایزو ۱۴۰۰۱ اشاره کرد که در رابطه با بررسی آسیب‌های محیطی است. از دیگر گواهی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دریافت ایزو معتبر از ایزو کیا

ایزو مناسب در بخش ارائه خدمات و محصولات

برای شرکت‌های آی‌تی، در بحث تولید محصولات و ارائه خدمات نیز گواهی‌های مناسبی وجود دارند. این گواهی‌ها برای بهتر تولید شدن محصولات در نظر گرفته شده است، و به افزایش امنیت و حفظ حریم شخصی مشتریان منجر خواهد شد. از ایزوهای امنیتی محصولات می‌توان به ایزو ۲۷۰۰۱ و ایزو ۱۵۴۰۸ اشاره کرد. تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی کاملا شناخته شده است، و با رعایت این استانداردها می‌توان کیفیت محصولات را تضمین کرد.

ایزو استانداردهای عمومی برای شرکت‌ها آی‌تی

از گواهی‌های دیگری که رابطه مستقیمی با تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی و تولید نرم افزار دارند، می‌توان موارد زیر را عنوان کرد.

Obtaining a valid ISO from Izukia

برای اطلاع بیشتر نسبت به سایر گواهی‌ها، و نحوه دریافت آن می‌توانید به صورت رایگان با کارشناسان ایزوکیا به گفتگو بپردازید.

با ایزوکیا در کوتاه‌ترین زمان ایزو دریافت کنید

شرکت ایزوکیا، متخصص در زمینه ارائه گواهی‌های ایزو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. شما در ایزوکیا علاوه بر اخذ ایزو ارزان، در زمانی بسیار کوتاه، می‌توانید نسبت به آموزش کادر مجموعه و اجرای ممیزی‌های اداره استاندارد اقدام کنید. تأثیر ایزو بر رشد شرکت‌های آی‌تی بسیار زیاد است، و با دریافت مشاوره از ایزوکیا، راه خود را برای رقابت بهتر و ورود به بازار جهانی باز کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *