استاد کاشانی کیا از راز موفقیت خود در این کنفرانس خبری گفت: راز موفقیت ما بر آن است که در فضای مجازی کتاب هارا به صورت پکیج های دانلودی بار گذاری نکرده ایم تا مخاطبین با ما در تماس باشند.
کاشانی کیا تاکید کرد: کتاب فلسفه وجودی تمدن است و زندگی امروزی ما به دلیل پیروزی کتاب است.
کاشانی کیا در مورد ارتباط کتاب و مدیریت در زمان کرونایی گفت: کرونا شرایطی را ایجاد کرد که مردم از روزمرگی نجات پیدا کرده اند و این روزمرگی زمانی از بین میرود که خلاقیت ایجاد شود و در دنیای خلاقیت کتاب و آموزش حرف اول را میزند.
کاشانی کیا به کتاب بازاریابی مطبوعات و بازاریابی بخش مویرگی که خود نویسنده آن بوده و چاپ آن به چهار سال پیش برمیگردد که این کتاب پیش بینی های امروزی را در بر میگیرد.
کاشانی کیا خود از خانواده ای فرهنگی بوده، پدر ایشان نویسنده و همسر استاد کاشانی کیا با تهیه شش عنوان نویسنده کتاب و مسئول نشریه الکترونیک می باشند.
در پایان این کنفرانس خبری کاشانی کیا بر مجوزین املاک اشاره کرد و گفت: صاحبان املاک دو دسته اند، یک، دسته ای که مجوز دارند و زیر نظر اتحادیه ها هستند و بسیار قلیل اند و دسته ای بدون مجوز و برای دیگران کار میکنند که تعداد آنها به ۹۰۰ هزار نفر میرسد و بر اساس نا آگاهیشان صاحبان املاک از آنها سواستفاده کرده و این افراد به دلیل فشار های اقتصادی به خلاف روی می آورند و دچار مشکلات مالی و اقتصادی میشوند که در قانون برای این افراد راهکار هایی تعیین شده است و لذا ما در نشریه ها و خبر های خود به این دسته از افراد اطلاع رسانی میکنیم و آنها را تحت پوشش قرار می دهیم و به حق و حقوق آنها رسیدگی خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *