فعالیت اصلی ایزوکیا شامل دریافت گواهینامه ایزو (شامل ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، HACCP، HSE و، ….) صدور ایزوهای IAF، مشاوره و پیادهسازی استانداردهای ایزو برای سازمان و شرکتها است. علاوه بر آن ایزوکیا برای افراد و آموزشگاه‌ها با صدور گواهینامه‌های بینالمللی آموزشی فردی، کسب اعتبار می‌کند.
افراد متخصصی که تمایل دارند اعتبار بین المللی از مراکز تحقیقاتی معتبر مثل هاروارد و آکسفورد دریافت کنند می‌توانند با ایزوکیا این اعتبار را در سریع‌ترین زمان کسب کنند. شما با مراجعه به ما و دریافت مشاوره ها از طرف اساتید مرکز ایزو کیا میتوانید در مدت زمان کم بهترین بهرهبرداری را از کسب و کار خود داشته باشید.
در مرکز ایزوکیا سیستم مدیریتی به صورتی انجام میشود که تفاوتی بین کسب و کار ها نیست و شما در هر کسب و کاری و هر مقطعی از کسب و کار خود باشید میتوانید با سیستم مدیریتی ما در کمترین زمان به بالاترین سود دهی، بهترین خروجی و رضایتمندی مشتریان خود برسید.
ایزوکیا تحت مدیریت استاد امیر همایون کاشانی کیا نماینده رسمی مراکز صادرکننده گواهینامه‌های بین المللی ( CB(Certification Body است که همراه با پیادهسازی و ممیزی قادر به صدور گواهینامه ایزو در کلیه زمینه‌ها برای شرکت‌ها و سازمان‌ها است.
علاوه بر دانش و نمونه مدارک دریافت شده توسط ایزوکیا، شفاف بودن و صداقت کاری از همان ابتدای امر در این شرکت مشخص است برای مثال زمانی که شما تماس می‌گیرد ایزوکیا، کارشناس آنها یک مشاوره کلی نسبت به انواع ایزو و مراجع اعتباردهنده و قیمتهای آن به شما ارائه می‌دهد تا انتخاب راحت و آزادانه نسبت به آن داشته باشید. تقریباً این امکان را برای شرکتها فراهم کرده اند که با هر بودجه‌ای بتوانند در سریع‌ترین زمان، کسب اعتبار کنند.
ایزوکیا با سایت خود، به صورت شبانه روزی ارائه خدمت می‌کند و شما می‌توانید از طریق سایت: isokia.com شماره تماس: ۸۸۰۲۴۲۹۰-۰۲۱ شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۱۱۱۸۸۲ با ایزوکیا در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *